WEHIKUŁ CZASU TO BYŁBY CUD!

Niezwykłe książki o niezwykłym człowieku. Są jak podróż w czasie. Zawierają wiele osobistych wspomnień związanych z artystą - spisanych wśród członków rodziny, przyjaciół, znajomych, dziennikarzy i muzyków. To cenne i pięknie wydane pamiątki dla tych, którzy pamiętają jednego z najbardziej niezwykłych wokalistów polskiej sceny muzycznej. Słowo wstępne do obu pozycji, osobiste wspomnienie Ojca, napisał Sebastian Riedel.

Książki wydane zostały w pięknej twardej lakierowanej oprawie z estetyczną i praktyczną tasiemką do zaznaczania stron. Zawierają wiele niepublikowanych wcześniej wspomnień i fotografii, a także wyjątkowe płyty kompaktowe (ich szata graficzna nawiązuje do grafiki płyty winylowej) z niepublikowanymi nagraniami z głosem Ryśka Riedla. Książki można zakupić jedynie drogą internetową.

ZAMÓW I TOM KSIĄŻKI ZAMÓW II TOM KSIĄŻKI
ZAMÓW ZESTAW I i II TOM

Przykładowa strona

Ruszyła przedsprzedaż książki
„Rysiek Riedel we wspomnieniach”

Do końca przedsprzedaży pozostało:

Scelerisque in dictum non consectetur a erat.

fugiat nulla pariatur

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Molestie at elementum eu facilisis sed odio. Scelerisque in dictum non consectetur a erat. Aliquam id diam maecenas ultricies mi eget mauris. Ultrices sagittis orci a scelerisque purus.

Pakiety


książka + singiel winylowy
 

100 zł

 • lorem ipsum

 • voluptate velit

 • sint occaecat

książka + singiel + t-shirt
 

190 zł

 • lorem ipsum

 • voluptate velit

 • sint occaecat

 • lorem ipsum

 • voluptate velit

książka + singiel + t-shirt + plakat

120 zł

 • lorem ipsum

 • voluptate velit

 • sint occaecat

Autor

Dziennikarz, publicysta, producent muzyczny,
wydawca i promotor

Marcin Sitko

Publikował w wielu tytułach, między innymi w kwartalniku „Twój Blues” i „Dzienniku Zachodnim”. Współpracował jako producent nagrań i wydawnictw między innymi z Muńkiem Staszczykiem, Olkiem Klepaczem, Andrzejem Grabowskim, Markiem Piekarczykiem, Andrzejem Krzywym czy zespołami Easy Rider, Big Cyc oraz Golden Life.

Występował jako gość między innymi w Programie Trzecim Polskiego Radia, Radiowej Jedynce, Telewizji Polskiej i TVP Kultura. W 2010 roku ukazała się jego książka “Hej Panie B.”, w rok później “Wolność kocham i rozumiem”, a w roku 2012 “The Rolling Stones za żelazną kurtyną”. Rok 2013 przyniósł wydanie almanachu „Woodstock 1969.

Najpiękniejszy weekend XX wieku”, którego jest współautorem. Rok 2014 to reedycja całkowicie wyprzedanej „Hej Panie B.” oraz rozpoczęcie kolejnych projektów wydawniczych, między innymi planowanej na 2015 rok – biografii ikony amerykańskiej muzyki i kultury, Johnny’ego Casha pod tytułem „CASH – legenda”.

Innym razem w tym samym miejscu podszedł do mnie i zapytał: „Janusz, powiedz mi, o czym śpiewa Mick Jagger w „Satisfaction”? Bo jeden dziennikarz w Warszawie powiedział do mnie, że «Czerwony jak cegła», to utwór zerżnięty z tamtego? A ja przecież nie znam angielskiego”.

Fragment wspomnienia JANUSZA WEGIERY (dziennikarza muzycznego)

Wydawca

Z pasji do sztuki, fotografii i muzyki

Wydawnictwo c2

Wydawnictwo c2 powstało z pasji do sztuki, fotografii i muzyki. Starannie pracujemy nad połączeniem w jedną spójną całość szeregu zabiegów artystycznych i edytorskich, będących elementami sztuki poligraficznej.

Oprócz autorskiej działalności wydawniczej, realizujemy indywidualne zlecenia w zakresie usług związanych z opracowaniem, tłumaczeniem, przygotowaniem do druku oraz drukiem publikacji na najwyższym poziomie.

Szukamy ciekawych rozwiązań, aby gotowy produkt (album, książka) był wyjątkowy i niepowtarzalny.
Nowością wśród naszych usług jest oferta skierowana do autorów planujących wydać książki we własnym zakresie o tematyce muzycznej.

Mecenat

MIASTO KATOWICE I UNESCO

TYCHY DOBRE MIEJSCE

FOTO BROM

KARINA HOTEL

Partnerzy

SZLAK ŚLĄSKIEGO BLUESA

JAROCIN FESTIWAL

AP 360

Oczywiście, że nie każdy go rozumiał – niejednokrotnie byłem świadkiem, kiedy ludzie oglądali się za nim i mówili – w lecie w kapeluszu? Świr… Później już wiedzieli, że to wokalista Dżemu. Popularność go w ich oczach wybraniała, choć on o to nie zabiegał.

WOJTEK DENKIEWICZ / przyjaciel /

Kontakt


sprzedaż

grzegorz.mieczkowski@wydawnictwoc2.pl

autor

kontakt@marcinsitko.pl

wydawnictwo

grzegorz@mieczkowski.pl


Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7